Magik-OTS

Najlepszy LowWar w Polsce Zaprasza Was Seebix!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 Dzisiaj 0:10:25

Lucas

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-07
Posty: 13
Punktów :   

Poradnik Dla Palla!:D

A więc ;P:

-Wbijamy na Pasy 3/3

-Zbieramy z Dedów :
18:10 Widzisz rune na 1 poziom magiczny.To runa "adana mort" (100x).(Fioletowa runka z krzyżykiem)
18:10 Widzisz rune na 4 poziom magiczny.To runa "rune" (100x).(Czerwona runka z literką "S")
(gdy nie widać dedów rzucajcie potrzebne runki na ziemie i przelogowywujcie (pamiętajcie aby nie śmiecić chyba nikt nie lubi syfu w temple)

-Gdy zbierzemy runki radzę iść na Life ring qest! bijcie minotaury/guardy z "rune"(Czerwona runka z literką "S") a Minotaur Archer radzę z "adana mort"(Fioletowa runka z krzyżykiem) Gdy dojdziecie do Mino Maga Bijcie ze strzały i starajcie się bić bardzo szybko z  tej Czerwona runka z literką "S.( odrazu mówię nie radzę używać botów God Lubi się czaić na tak zwanej "Niewidoczce" jak zobaczy sam nie chce wiedzieć co sie z wami będzie działo:D) gdy zabijecie Mino Maga bierzecie qesta i spokojnie dacie radę wrócić

-Na Ringu wbijecie spokojnie 11 lvl potem zawsze się wybieram na "warrior helmet qest" wbijam 15 i idę na Ring of healing tam wbijam 16

- Następnie idę na qesta z teddym (miśkiem) wbijam tam 18

-Gdy mamy miśka i chcemy wbić szybciej lvl idziemy na "warrior helmet qest" i tam wbijam okolo 24 bije z czaru "exori erox" i "death"

-Gdy wbije ten 24 wybieram się na softy ;D

-Później zależy wszystko od was! a dlaczego? każdy gra jak gra niektóry na 20 lvl jest w stanie pokonać demona a niektóry męczy się z Dragonem;_) oczywiście nie należy się śmiać ! Każdy się uczy grać jak najlepiej.


Może Teraz wypisze Nowe Czary Pala:
Exori erox
Death
Exori max erox


Paladyn Jest Całkiem dobry w walce
-zawsze gdy walczycie z sorkiem od 8-18 lvl trzymajcie się na ukos i walcie z czarów "Exori erox" "Death" "Exori max erox"
gdy Sork wbije 19 lvl ma czar "exevo gran vis" starajcie się jak najszybciej zabić sorka ponieważ ma dobre pvp

-Gdy walczycie z knightem  starajcie się go bić na odległość najlepiej szybko mu zjechać hp;D

-Gdy walczycie Pall vs Pall starajcie się zjechać mu bardzo szybko Mane i hp

RADZĘ PALEM Z UTAMO CHODZIĆ!!!!

Pozdrawiam wszystkich graczy
    Lucas


"Dziękuje tym co dodają mi odwagi..."
R     I      P
[*]Magik[*]

Offline

 

#2 Dzisiaj 0:10:25

GoD MAGIK Seebix

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-07
Posty: 2519
Punktów :   
Ulubiona profesja: Sorc,pall,kina

Re: Poradnik Dla Palla!:D

Bardzo ładnie opisany poradnik.Dziekuję za niego,Pozdrawiam! i oczywiscie + ! ; P


Pozdrawiam.(Nie lubie słowa "Powrócić" Przecież jestem tu cały czas!)
http://img.menelgame.pl/cache/pl_PL/signaturen/322205.jpg

Offline

 

#3 Dzisiaj 0:10:25

Lucas

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-07
Posty: 13
Punktów :   

Re: Poradnik Dla Palla!:D

To ja dziękuje że mogę niektórym pomóc;)


"Dziękuje tym co dodają mi odwagi..."
R     I      P
[*]Magik[*]

Offline

 

#4 Dzisiaj 0:10:25

XeevusS

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-07
Posty: 15
Punktów :   

Re: Poradnik Dla Palla!:D

Super poradnik łapaj reputa.  ;]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mpowerclub.pun.pl www.czikitamenager2011.pun.pl www.dbj.pun.pl www.jaysean.pun.pl www.rezydencja-surykatek.pun.pl